Home NABÍDKA DOMŮ Prodej domůProdej domů Praha-východ, Středočeský kraj

Kvalitní rodinné domy Obříství – investice, která se vyplatí

Máte zájem o poklidnější bydlení blízko Prahy? Vždy jste snili o svém vlastním rodinném domku? Zadáváte do svého vyhledávače slovní spojení prodej domů Středočeský kraj nebo prodej domů Praha? Pokud vás výsledky stále neuspokojují, tak jste zřejmě ještě nenarazili na rodinné domky v lokalitě Obříství.

 

Prodej domů Praha - AKČNÍ CENY POSLEDNÍCH ZKOLAUDOVANÝCH DOMŮ!

Domy na prodej Středočeský kraj patří k nejvyhledávanějším domům vůbec. Pokud chcete být daleko od ruchu a prachu velkoměsta, ale zároveň blízko Prahy, je pro vás tento projekt jako stvořený. Jedinečná koncepce uspořádání rodinných domů přináší soukromí a rodinnou atmosféru. K prodeji jsou nabídnuty byty o nejrůznějších dispozicích. Na konkrétní velikosti a typy rodinných domů se můžete podívat zde. Prodej domů v lokalitě Praha-východ pomalukončí - nepropásněte proto jedinečnou šanci na koupi domu za akční cenu a pořídit si komfortní bydlení u Prahy. Přesvědčte se ve fotogalerii.

 

 

Prodej domů Středočeský kraj – zajímavá lokalita a výborná dopravní dostupnost

Obec Obříství leží v těsné blízkosti Mělníka (cca 7 km vzdušnou čarou) nedaleko Prahy. Občasná vybavenost lokality je na vysoké úrovní. Naleznete zde velkou moderní školu, školku, knihovnu, moderně zařízená zdravotnická zařízení, množství kaváren, hospůdek i nákupní možnosti. V okolí je navíc mnoho přírodních a kulturních památek. Výborná dopravní dostupnost je v této lokalitě samozřejmostí. Více o lokalitě Obříství zde.

 

1_cimg4151
1_cimg4151 1_cimg4151
aiii_kom
aiii_kom aiii_kom
aii_kom
aii_kom aii_kom
aiv_ob_kom
aiv_ob_kom aiv_ob_kom
a_kom
a_kom a_kom
a_koup_dole_kom
a_koup_dole_kom a_koup_dole_kom
a_kou_kom
a_kou_kom a_kou_kom
a_loz_kom
a_loz_kom a_loz_kom
a_ob_kom
a_ob_kom a_ob_kom
a_prac_kom
a_prac_kom a_prac_kom
a_schod
a_schod a_schod
cimg4144
cimg4144 cimg4144
garaz
garaz garaz
terasa
terasa terasa
ulice_a_kom
ulice_a_kom ulice_a_kom

obristvi_listop...
obristvi_listop...
obristvi_listop...
obristvi_listop...
obristvi_listop...
obristvi_listop...