HomeKVALITNÍ RODINNÉ DOMY V OBCI OBŘÍSTVÍ

 

Domy jsou napojeny na veškeré IS a vytápěny plynovým kotlem. Projekt je citlivě začleněn do původní zástavby. Rodiny s dětmi ocení novou školku, školu, zdravotní středisko, sportoviště i krásnou přírodu.

Rodinné domy v Obříství a jejich popis

Příjezd k domu je po široké cestě ze zámkové dlažby. Dům je z čelní strany oplocen kombinací KB-bloků a dřevěných plaňek. Je rozdělený na branku k domu a bránu k vjezdu do garáže. Vjezd do garáže (21m2) je z vegetačních dlaždic, chodník k domu a terasy jsou ze zámkové dlažby. Do domu vstoupíme prostorným zádveřím (7,48m2), z něhož je přístup ke skladu pod schodištěm (2,37 m2). Ze zádveří vejdeme do chodby (6,37 m2), z níž vstoupíme do obývacího pokoje (34,19 m2) s kuchyní (12,14 m2) a spíží (2,7 m2). Obývací pokoj má troje šesti-komorová francouzská okna. Ze dvou je možný vstup na terasy (13,65 m2). Konec chodby je zakončen samostatným WC (1,52 m2), koupelnou se sprchovým koutem a umyvadlem (4,96 m2). Po levé straně před koupelnou je technická místnost s přípravou pro napojení pračky (4,76 m2). Rodinné domy v Obříství si můžete prohlédnout i vy.

Po plných samonosných masívních schodech vyjdeme do haly (5,72 m2) v druhém podlaží. Po pravé straně máme pracovnu (11,82 m2), následují dva pokoje (12,76 m2 a 15,06 m2) se vstupem na balkón (9,26 m2). Poslední obytnou místností je ložnice (17,7 m2). Naproti ložnici je koupelna (7,11 m2) s přípravou pro rohovou vanu, sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Vedle koupelny je další technická místnost s plynovým kotlem (5,2 m2). Více o projektu Rodinné domy v Obříství naleznete na našem webu.

U všech domů používáme jako střešní krytinu betonové tašky Bramac Max včetně originálního příslušenství. Rodinné domy v Obříství mají venkovní omítky strukturální silikonové, probarvené, domy typu A mají zateplovací systém, v interiéru vápenosádrové jednovrstvé hladké. Klempířské prvky jsou z barevného hliníkového plechu. Vstupní dveře a okna jsou plastová, šestikomorová v bílé barvě. Rodinné domy v Obříství jsou vytápěny plynovým kotlem Buderus Logomax, mají podlahové topení v celém 1NP a v koupelně v 2NP (Domy typu A), jsou v něm instalovány deskové radiátory Buderus a v koupenách navíc otopné žebříky Termia. Teplota je regulována prostorovým termostatem a termostatickými hlavicemi. Všechny rodinné domy v Obříství jsou vybaveny krbovým komínem, mají strukturovanou kabeláž s vývody ve všech místnostech.

Rodinné domy v Obříství mají krásné  zahrady, které jsou odděleny pletivem a okolí domu je zpevněné zámkovou dlažbou s vegetačními tvárnicemi. V celém projektu je veden důraz na kvalitu provedení a volbu materiálů.

 

Tel.+ 420 773 654 321 , Email :  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript